×

SUMMER SALE


RABAT SPECJALNY 20% Z KODEM LATO20

Symbol naszej firmy - lis

W dzisiejszym wpisie chciałabym opowiedzieć Wam o naszym logo i symbolu - lisie.

Wybór symbolu dla naszej firmy biżuteryjnej był bardzo ważnym procesem. Chcieliśmy, aby nasze logo odzwierciedlało naszą filozofię i wartości, a także by przyciągało uwagę i zapadało w pamięć. Po wielu rozmowach, dyskusjach i poszukiwaniach, zdecydowaliśmy się na symbol lisa.

Dlaczego właśnie lis?

Przede wszystkim, symbol ten nawiązuje do natury, którą tak bardzo cenią sobie nasi klienci. Lis to zwierzę, które żyje w lasach i górach, które jest sprytne, a jednocześnie eleganckie i zmysłowe. Nasza biżuteria również jest taka - zmysłowa, elegancka i piękna.

Ale to nie wszystko - lis ma także wiele innych właściwości, które nas zainspirowały. Jest to zwierzę, które cechuje się niezwykłą inteligencją, sprytem i intuicją. Te same wartości są ważne dla naszej firmy. Stawiamy na kreatywność, innowacyjność i ciągłe doskonalenie naszych umiejętności.

Oprócz tego, symbol lisa jest także związany z mistycyzmem i magią. To zwierzę, które według wielu kultur, posiada magiczne właściwości i pełni rolę przewodnika między światem ludzi a duchowym światem. Jako firma biżuteryjna, która tworzy wyjątkowe i piękne modele biżuterii, chcieliśmy, aby nasz symbol był kojarzony z czymś wyjątkowym i magicznym.

Wszystkie te cechy i wartości, które reprezentuje lis, doskonale odzwierciedlają to, czym jest nasza firma biżuteryjna. Stawiamy na jakość, elegancję, kreatywność i innowacyjność. Jesteśmy zainspirowani naturą, magią i mistycyzmem. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w naszym logo i symbolu, którym jest lis.

Mamy nadzieję, że nasza biżuteria zawsze będzie dla Was piękna i wyjątkowa, tak jak nasz symbol. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do świata lisa!

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl